Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Pagalba klientams

NUOTOLINIS PRISIJUNGIMAS

Sveikuoliškas ryšys

Kur kreiptis esant ryšio sutrikimams?

Ryšio sutrikimo registravimas, paskambinus į įmonę Besmegeniai telefonu 8 700 11 333, pasirinkite numerį 3:

 1. darbo valandomis – būsite sujungti su administratore;
 2. ne darbo valandomis ir sekmadieniais palikite balso pranešimą nurodydami savo kontaktinius duomenis ir su Jumis bus susisiekta.

 

 

 

Kodėl verta užsisakyti įmonės Besmegeniai paslaugas?

Užsisakyti įmonės Besmegeniai paslaugas verta, nes:

1. Optimalus kainos ir kokybės santykis. Greitas ir stabilus internetas už mažą kainą.
2. Neribotas sunaudojamų duomenų kiekis.
3. Klientų aptarnavimas atvykus pas jus į namus.
4. Suteikiamas maksimaliai kokybiškas ryšys. Nėra trukdžių:
    a) per išorines sienas, nes internetas laidu pajungiamas kliento namuose;
    b) dėl aplinkos poveikio. Ryšio kokybė nepriklauso nuo kliento gyvenamosios vietos, jis gyvena mieste, miestelyje, kaime, privačiame ar daugiabutyje name.
5. Esant poreikiui užtikrinamas spartus belaidis ryšys namuose.
6. Maršrutizatorius yra pakankamai galingas ir jo ryšio užtenka, kad klientui nereikėtų jo nešiotis su savimi po visus namus. Wi-fi ryšys veikia visuose namuose.
7. Maršrutizatorius nėra įkraunamas baterijomis, todėl nereikės pajusti, ką reiškia nutrūkęs interneto ryšys pačioje reikalingiausioje ar įdomiausioje vietoje.
8. Galimybė naudotis internetu ekologiškai. Naudojantis internetu, laidą jungiant tiesiai į kompiuterį, namuose nebus išspinduliuojamos jokios bangos, kurios galėtų turėti poveikį sveikatai.
9. Interneto ryšio tiekimui nereikalinga telefono linija.
10. Užtikrinamas labai trumpas grįžtamasis ryšys (Pingas). Jis užtikrina spartesnį užkrovimo laiką bei ypač naudingas kompiuterinių žaidimų mėgėjams.

Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklės ir sutarties pavyzdys

Sąžiningo naudojimosi taisyklės

1. Primename, kad sudarę šią sutartį įsipareigojate UAB „Besmegeniai“ paslaugomis naudotis sąžiningai, rūpestingai ir nepažeisdami kitų asmenų teisėtų lūkesčių.
2. UAB „Besmegeniai“ teikiamomis paslaugomis galite naudotis tik šioje sutartyje numatytu tikslu – interneto, televizijos ir ryšio paslaugoms ar su jomis susijusioms pridėtinėms paslaugoms gauti.
3. Jūs įsipareigojate jokiomis priemonėmis ir metodais nenaudoti UAB „Besmegeniai“ paslaugų ar kitokių tinklo resursų nesąžiningam ir (ar) kitų asmenų teisėtus interesus pažeidžiančiam tikslui.
4. Atidžiai susipažinkite su kitais Jūsų, kaip Kliento, įsipareigojimais, numatytais elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklėse 41 punkte.
5. Aptariamų Kliento įsipareigojimų pažeidimu paprastai laikomas neprotingai didelio paslaugų srauto inicijavimas ar priėmimas, neatitinkantis vidutiniškai įprasto maksimalaus paslaugų naudojimo asmeninėms reikmėms, ir (arba) su tokių paslaugų naudojimu ar jų skaičiumi susijusios ekonominės naudos siekimas arba gavimas.
6. UAB „Besmegeniai“ atskirai nagrinės ir sieks teisingai vertinti kiekvieną konkretų atvejį dėl galimo pažeidimo.
7. Informuojame, kad netinkamai vykdant sutartyje numatytus Kliento įsipareigojimus paslaugų teikimas Jums gali būti nedelsiant apribojamas, o vėliau ir visiškai nutraukiamas, jeigu pažeidimo nepašalinate.

Interneto srauto greičio matuoklis

Kaip apmokėti sąskaitą PRIVATIEMS klientams

 • MAXIMA prekybos centruose (kasoje) – 0,21 €
 • Lietuvos spaudos kioskuose – 0,29 €
 • „R-Kiosk“ parduotuvėse – 0,29 €
 • ELOTUS kasose – 0,50 €
 • PERLAS loterijos terminaluose – 0,80 €
 • Per bankus – nustatytais bankų įkainiais
 • Grynais pinigais atsiskaityti galima Mažeikių ir Kėdainių įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriuose – 0,69 €

Apmokant grynais kasoje su savimi turėkite sąskaitą, nuskenavus barkodą, mokėtina suma (lygi „likutis einamojo mėn. galui“) bus įtraukta į Jūsų pirkinių kasos čekį. Rekomenduojame kasoje gautą kasos čekį išsaugoti bent vieną mėnesį.

Įmonės Besmegeniai sąskaitas už suteiktas paslaugas galite apsimokėti per bankus ir internetinę bankininkystę. Apmokėti galima į nurodytas sąskaitas pagal paslaugų teikimo vietą. Svarbu: nurodykite savo mokėtojo kodą, kurį rasite sąskaitoje.

MAŽEIKIUOSE, N.AKMENĖJE, AKMENĖJE, PLUNGĖJE, TELŠIUOSE, SKUODE į sąskaitą:
a/s LT734010040700121303
bankas Luminor b.k. 40100 www.luminor.lt

JURBARKE, TAURAGĖJE, KĖDAINIUOSE, KAUNE į sąskaitą:
a/s LT174010041900142291
bankas Luminor b.k. 40100 www.luminor.lt

 

Sąskaitos gavimo būdai PRIVATIEMS klientams

Pasirinkite sąskaitos gavimo būdą

 • Sąskaita siunčiama el. paštu – nemokamai
 • Sąskaita siunčiama paštu – 0,99 € (už kiekvieną sąskaitos pristatymą)
 • Sąskaitą atsiimkite įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriuje – nemokamai
  Norėdami, kad sąskaita Jums būtų siunčiama paštu arba el. paštu kreipkitės į įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriaus administratorę pagal savo gyvenamą vietovę, nurodykite savo adresą arba el. pašto adresą ir sąskaitą gausite Jūsų pasirinktu būtu.

Mažeikiai – Draugystės g. 22
Kėdainiai – J. Basanavičiaus g. 128 a

Tel. 8 700 11 333

Sąskaitos gavimo būdai JURIDINIAMS klientams

Pasirinkite sąskaitos gavimo būdą

 • Sąskaita siunčiama el. paštu – nemokamai
 • Sąskaita siunčiama paštu – 1,20 € (už kiekvieną sąskaitos pristatymą).
  Norėdami, kad sąskaita Jums būtų siunčiama paštu arba el. paštu kreipkitės į įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriaus administratorę pagal savo gyvenamą vietovę, nurodykite savo adresą arba el. pašto adresą ir sąskaitą gausite Jūsų pasirinktu būtu.

GERBIAMIEJI KLIENTAI

Atsiskaityti už UAB „Besmegeniai“ suteiktas paslaugas pasirinkite sąskaitos el. paštu gavimo būdą – nemokama.

Elektroninės sąskaitos – geriau, patogiau, greičiau – nemokamai.
Džiaugiamės, kad daugelis vartotojų jau pasirinko ir sėkmingai naudojasi elektroninėmis sąskaitomis.
Iš tiesų kartais kyla rūpesčių dėl popierinių sąskaitų – jos pasimeta, Jums už jų pristatymą tenka mokėti, be to ne visada laiku jas pristato, neturite sąskaitos su savimi, kai tik pasitaiko patogesnė proga ją apmokėti?
Siūlome puikų sprendimą – atsisakykite popierinių sąskaitų − užsisakykite elektroniniu būdu teikiamas sąskaitas įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriuje pagal savo gyvenamą vietovę, kreipkitės į įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriaus administratorę.

Elektronines sąskaitas patogu apmokėti bet kuriuo paros metu − taip sutaupysite savo brangų laiką! Sąskaitos pateikiamos PDF formatu ir yra identiškos popierinėms sąskaitoms.

Kaip apmokėti sąskaitą JURIDINIAMS klientams

Sąskaitą galima apmokėti per pasirinktą banką:

MAŽEIKIUOSE, N.AKMENĖJE, AKMENĖJE, PLUNGĖJE, TELŠIUOSE, SKUODE į sąskaitą:
a/s LT734010040700121303
bankas Luminor b.k. 40100 www.luminor.lt

JURBARKE, TAURAGĖJE, KĖDAINIUOSE, KAUNE į sąskaitą:
a/s LT174010041900142291
bankas Luminor b.k. 40100 www.luminor.lt

Vėluojantiems atsiskaityti JURIDINIAMS KLIENTAMS

Gerbiamieji klientai, informuojame Jus, kad
1. kurie vėluoja atsiskaityti už įmonės Besmegeneiai suteiktas paslaugas daugiau negu 7 kalendorines dienas, teikiamos paslaugos bus apribotos;
2. kurie vėluoja atsiskaityti užįmonės Besmegeniai suteiktas paslaugas, daugiau negu 90 kalendorinių dienų, neatsiskaičius būsime priversti Jūsų įsiskolinimą paviešinti www.creditinfo.lt tinklapyje;
3. kurie vėluoja ir po įspėjimo piktybiškai neatsiskaito už įmonės Besmegeniai suteiktas paslaugas, įsiskolinimas bus išieškomas teisminiu būdu;
4. klientams, kuriems dėl įsiskolinimo bus apribotas įmonės Besmegeniai paslaugų teikimas, už vėlavimą atsiskaityti bus skaičiuojami delspinigiai.

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

1. Ką daryti, jeigu laiku neapmokėjus sąskaitos kompiuterio ekrane rodo įspėjamąją lentelę?
Pirmiausiai reikia apmokėti sąskaitą, o tada išvalyti naršymo duomenis. Naršymo duomenis galima išvalyti spaudžiant mygtukus Shift + Ctrl + Delete arba per meniu pasirinktis. Daugiau informacijos galite rasti čia.

2. Kur reikia kreiptis norint pranešti, kad dingo internetas ar turint kitų klausimų?
Klausimus ir pranešimus apie gedimus galite pateikti telefonu ir elektroniniu paštu į Jūsų miesto abonentų aptarnavimo skyrių. Visus kontaktus rasite čia.

3. Noriu pakeisti interneto planą. Kaip tai padaryti?
Galite atvykti į įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyrių arba tai galite padaryti paskambinę telefonu. Klientų aptarnavimo skyrių adresus ir telefono numerį rasite čia.

4. Ką daryti, jei pakeičiau kompiuterį ir dabar nežinau, kokius duomenis reikia suvesti?
Labai svarbu, kad Jūsų įsigytas personalinis kompiuteris nebūtų buvęs ankščiau mūsų tinkle, kitu atveju, jis bus užblokuotas kaip klaidingai įvestas Jūsų IP adresas. Jeigu ne, pakanka susirasti sutartį, kurioje susiradę IP laukelyje nurodytus skaičius ir juos įvesti į tam skirtą lauką. Kitu atveju kreipkitės į savo regiono Klientų aptarnavimo skyrių.

5. Ar galiu vienu metu naudotis interneto paslauga keliais kompiuteriais?
Taip galite! Patogiausia būtų, jei įsirengtumėte namuose belaidį internetą (Wi-Fi).

6. Kaip namie įsirengti belaidį internetą?
Norėdami namuose sukurti belaidžio interneto (Wi-Fi) prieigos tašką, įsigykite pas mus belaidžio interneto skirstytuvą (dar vadinamą maršrutizatoriumi). Juo galima sujungti kelis kompiuterius į vieną tinklą, bendrai dalintis duomenimis, spausdinti dokumentus ir naudotis internetu namuose be jokių laidų. Susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu (kontaktai) ir mūsų specialistas atvyks pas Jus į namus bei įrengs belaidį internetą arba Jums atsiųsime maršrutizatorių į namus, priklauso tik nuo Jūsų poreikių.

7. Ką daryti sugedus kompiuteriui?
Sugedus kompiuteriui galite kreiptis į Kompiuterinis langas, UAB. Įmonė atlieka techninius ir programinius gedimų šalinimus. Kontaktus rasite prie paslaugos verslui.

8. Kas yra IP adresas?
IP adresas – unikalus numeris, identifikuojantis kompiuterį tinkle ir internete. IP adresą sudaro keturios taškais atskirtos skaičių grupės, pavyzdžiui, 84.32.X.X. arba 192.168.160.X (X – skaičių grupė iš 1-3 skaitmenų).

9. Kokius IP adresus suteikiame abonentams?
Šviesolaidiniame tinkle visiems abonentams yra suteikiami dinaminiai, unikalūs IP adresai. Norint gauti išorinį IP reikia kreiptis į UAB „Besmegeniai“ Klientų aptarnavimo skyrių.

10. Ar keičiasi IP adresas keičiant planą?
Keičiant planą IP adresas nesikeičia.

11. Kaip konfigūruoti pašto dėžutę „Microsoft Outlook Express“ programoje?
1 žingsnis: Programos „Outlook Express“ meniu pasirinkite „Įrankiai“ (angl. „Tools“). Tuomet pasirinkite „Abonentai“ (angl. „Accounts“) ir atsidariusiame lange paspauskite „Pridėti“ (angl. „Add“).
2 žingsnis: Pasirinkite „Paštas“ (angl. „Mail“) ir tuomet atsidarys programos „Vedlys“ (angl. „Wizard“). Čia įrašykite savo vardą ir pavardę (juos matys laiškų gavėjai).
3 žingsnis: Spauskite „Next“ ir paeiliui pildykite pavyzdyje nurodytus duomenis. Gaunamo pašto POP3 ir išsiunčiamo pašto SMTP nurodykite mail.kli.lt. Skiltyje siunčiamo pšt. serveris uždėkite varnelę ant „mano serveris reikalauja autentifikacijos“, skiltyje išsamiau išeinančio serverio portas 465, saugumo tipas ssl. baigę paspauskite „Finish“. „Outlook Express“ paruoštas darbui.

12. Kas nutiks, jei uždelsiu apmokėti sąskaitą?
Nesulaukus mokėjimo iki sutartyje numatyto termino pabaigos, paslaugos teikimas yra sustabdomas. Apie susidariusį įsiskolinimą informuojame skolų išieškojimo tarnybą, kurios sprendimu skolos administravimas atiduodamas antstoliui.

Kokias paslaugas galiu užsakyti?

Prašome pasirinkti visus laukelius.

Jūsų adresu galimos paslaugos

Adresas: Neįvestas adresas

 • Nėra paslaugų
Užsakymas sėkmingai išsiųstas

SUSISIEKITE SU MUMIS

 • 8 700 11 333
 • uzsakymai@besmegeniai.lt
 • UAB „BESMEGENIAI“ KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIAI:
  • Draugystės g. 22, Mažeikiai
  • J. Basanavičiaus g. 128 A, Kėdainiai