Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

6 būdai, kaip paspartinti belaidį (Wi-Fi) internetą

1.Nenaudokite atsiuntimo programų (P2P). Jos suprogramuotos taip, kad siunčiamus duomenis siųstų maksimaliu greičiu. Tai gali paveikti interneto greitį ne tik Jūsų kompiuteryje, bet ir kituose įrenginiuose, kurie sujungti į belaidžio interneto tinklą namuose.

2.Perpildytas kanalas. Dažniausiai maršrutizatorius ryšio kanalą pasirenka automatiškai dėl šios priežasties vienas interneto ryšio kanalas gali būti apkrautas daugiau negu kiti. Tokiu atveju Jums tereikia išjungti maršrutizatorių, palaukti 5-10 sekundžių ir vėl jį įjungti. Tada maršrutizatorius pasirinks laisvą arba mažiausiai pajungtų įrenginių turintį kanalą. Pasitikrinti kanalą galite ir parsisiuntę programėlę „Wifi Analyzer“.

3.Rekomenduojame maršrutizatorių laikyti atviroje vietoje. Įdėjus įrenginį į spintą, patalpinus už stalo ar laikant garaže atsiranda barjerai, kurie trukdo interneto srautui judėti. Tokiu atveju rekomenduojama įrenginį laikyti ant stalo, stengiantis jam nesudaryti papildomų trukdžių. Geriausia laikyti pakėlus bent 20-30 cm nuo žemės bei padėti kambaryje, kuriame būnate dažniausiai. Nesudarant papildomų barjerų, tokių kaip spintų pertvaros, sienos, stiklas ir panašiai interneto srautas galės judėti greičiau, dėl šios priežasties galėsite naudotis spartesniu belaidžiu internetu namuose.

4.Namuose naudojami įrenginiai ir/ar buitinė technika gali turėti poveikį belaidžio interneto greičiui. Daug buitinės technikos modelių veikia 2.4 GHz diapazone, dažniausiai tame pačiame kaip ir belaidis namų internetas. Įjungti prietaisai sukelia trikdžius belaidžio interneto srautui dėl šios priežasties belaidžio interneto greitis gali sulėtėti. Stenkitės nedėti maršrutizatoriaus arti kitų įrenginių, tokių kaip televizorius, mikrobangų krosnelė, telefonas, kt. taip sudarant mažiau trikdžių belaidžiam namų internetui.

5.Įrenginys užkrėstas virusais. Itin svarbu kompiuteryje ir/ar kituose įrenginiuose, kuriuose naudojatės internetu, naudotis antivirusine programa, kadangi įrenginyje susikaupę virusai taip pat gali turėti stiprų poveikį belaidžio namų interneto greičiui.

6.Sujungti daugiau kaip 5 įrenginiai prie vieno maršrutizatoriaus. Sujungus per daug įrenginių prie vieno belaidžio namų interneto tinklo gali sulėtėti belaidžio interneto srautas, dėl nepakankamo interneto srauto dideliam skaičiui įrenginių. Rekomenduojame jungti iki 5 įrenginių, taip užtikrinamas optimalus belaidžio interneto veikimas namuose.

Įmonė Besmegeniai rekomenduoja!