Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Apie mus

Apie mus

UAB „Besmegeniai“ yra šviesolaidinio interneto (net iki 1 Gbps sparta), skaitmeninės ir atsisukančios televizijos, internetinio mobiliojo telefono ryšio bei vaizdo stebėjimo paslaugų tiekėjas. Elektroninių ryšių tinklas apima daugiau nei 30 Lietuvos rajonų, jos klientai ne tik fiziniai asmenys, bet ir verslo įmonės, valstybės įstaigos.


Paslaugos

  • Šviesolaidinis INTERNETAS – greitas, stabilus ir patikimas šviesolaidinis internetas, kurio sparta siekia iki 1000 Mbps (interneto planai);

  • TELEVIZIJA – daugiau nei 90 skaitmeninės televizijos su ULTRA HD/4K programų; atsisukanti televizija – galimybė atsisukti mėgstamas programas ir žiūrėti jas sau patogiu laiku (14 dienų įrašų archyvas); TV programėlė/apps‘as – galimybė mėgautis televizija be priedėlių (televizijos planai)

  • Vaizdo stebėjimas – tai nepakeičiama prevencinė saugumo priemonė. „Besmegeniai“ siūlo kamerų nuomą, vaizdo stebėjimą realiu laiku visą parą, vaizdo įrašymo ir saugojimo paslaugą.

  • Internetinis mobilusis telefono ryšys – galime pasiūlyti, tiek vidaus, tiek išorės patogiam naudojimui laidinio ir mobilaus telefono internetinio ryšio paslaugas.

  • Esate ne fizinis, o juridinis asmuo? Sužinokite, ką „Besmegeniai“ siūlo Jums – paslaugos VERSLUI.


Rūpestis klientais

Mes siekiame teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir kuo operatyviau reaguoti į Klientų prašymus ar nusiskundimus. Paslaugų užsakymas galimas telefonu, o pagalbą klientai gali gauti septynias dienas per savaitę, taip pat ir po darbo valandų.

Paslaugų palaikymo ir operacijų centras:
I – V 8 – 21 val.
VI     9 – 17 val.
VII    10 – 16 val.

Visas telekomunikacijų paslaugas – neribotą šviesolaidinį internetą, skaitmeninę ir atsisukančia televiziją, vaizdo stebėjimą – galite gauti greitai, paprastai ir iš vienų rankų. Visa reikalinga įranga, profesionalus aptarnavimas, konsultacijos ir greitas paslaugų įvedimas.

Mes nuolat investuojame į tinklo plėtrą ir modernizaciją, geriname teikiamų paslaugų kokybę. Atnaujinome visus elektroninių ryšių tinklus ir nuo šiol visiems savo Klientams siūlome tik vieną šviesolaidinio interneto su 1 Gbps sąsaja planą. Net iki 1 Gb/s greitį pasiekiantis interneto planas – tai greitas ir stabilus internetas su neribojamu duomenų kiekiu, kuris leidžia patikimai siųstis filmus, žiūrėti televiziją bei žaisti on-line. Kartu su šviesolaidiniu internetu siūlome stabiliai veikiančius ir naujausius standartus atitinkančius Wi-Fi 6 generacijos maršrutizatorius. Galingos išorinės antenos (2,4 GHz ir 5 GHz) leidžia pasiekti iki 800 Mb/s greitį bei iki 5.5dBi, todėl galite pamiršti apie Wi-Fi stiprintuvus ir kitas gudrybes.

Esant techninėms galimybėms.

„Besmegeniai” paslaugomis galite mėgautis:

ir šių miestų apylinkėse. Taip pat ir Klaipėdos rajone. Mumis pasitiki dešimtys tūkstančių Klientų.


Džiaugiamės, kad jau daugiau kaip 24 metus renkatės mus.


Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

www.besmegeniai.lt | Facebookuzsakymai@besmegeniai.lt | 8 700 11 333


Klientų aptarnavimo skyriai

Šiaurės regiono klientų aptarnavimo skyrius:
Draugystės g. 22, Mažeikiai. Tel. 8 700 11 333
Darbo laikas: 
I-V 8-18 val.
VI 9-14 val.
VII nedirbame

Paslaugų palaikymo ir operacijų centras:

I – V 8 – 21 val.
VI     9 – 17 val.
VII    10 – 16 val.

Pietų regiono klientų aptarnavimo skyrius:
J. Basanavičiaus g. 128a, Kėdainiai. Tel. 8 700 11 333
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI, VII nedirbame


Jūsų geri įvertinimai, pagyrimai, padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata tobulėti ir dirbti dar geriau!

AČIŪ, kad renkatės ledinį laiką leisti kartu su mumis!