Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Apie mus

UAB „Besmegeniai“ yra šviesolaidinio interneto ir televizijos tiekėjas. Įmonė siekia nuolatos teikti LEDINIUS pasiūlymus ir siūlyti DRAUGIŠKIAUSIAS rinkoje kainas. Džiaugiamės, kad jau daugiau kaip 20 metų renkatės mus.

„Besmegeniai“ teikiamos paslaugos:

  • Šviesolaidinis INTERNETAS – greitas, stabilus ir patikimas šviesolaidinis internetas, kurio sparta siekia iki 1000 Mbps (interneto planai);

  • TELEVIZIJA – daugiau nei 90 skaitmeninės televizijos su ULTRA HD/4K programų; atsisukanti televizija – galimybė atsisukti mėgstamas programas ir žiūrėti jas sau patogiu laiku (14 dienų įrašų archyvas); TV programėlė/apps‘as – galimybė mėgautis televizija be priedėlių (televizijos planai)

  • Vaizdo stebėjimas – tai nepakeičiama prevencinė saugumo priemonė. „Besmegeniai“ siūlo kamerų nuomą, vaizdo stebėjimą realiu laiku visą parą, vaizdo įrašymo ir saugojimo paslaugą.

  • Internetinis mobilusis telefono ryšys – galime pasiūlyti, tiek vidaus, tiek išorės patogiam naudojimui laidinio ir mobilaus telefono internetinio ryšio paslaugas.

  • Esami Klientai gali įsigyti prekes (televizorius, nešiojamus ir planšetinius kompiuterius) išsimokėtinai (pekės).

„Besmegeniai“ paslaugomis galite mėgautis Mažeikiuose, Telšiuose, Plungėje, Naujoje Akmenėje, Akmenėje, Ventoje, Kuršėnuose, Viekšniuose, Sedoje, Skuode, Kėdainiuose, Jurbarke, Tauragėje ir šių miestų apylinkėse. Taip pat ir Klaipėdos rajone. Mumis pasitiki dešimtys tūkstančių Klientų.


Turite klausimų? Susisiekite su mumis:

www.besmegeniai.lt | Facebookuzsakymai@besmegeniai.lt | 8 700 11 333


Klientų aptarnavimo skyriai yra:

Šiaurės regiono klientų aptarnavimo skyrius:
Draugystės g. 22, Mažeikiai. Tel. 8 700 11 333
Darbo laikas: 
I-V 8-18 val.
VI 9-14 val.
VII nedirbame

Pietų regiono klientų aptarnavimo skyrius:
J. Basanavičiaus g. 128a, Kėdainiai. Tel. 8 700 11 333
Darbo laikas:
I-V 8-17 val.
VI, VII nedirbame


Jūsų geri įvertinimai, pagyrimai, padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata tobulėti ir dirbti dar geriau!

AČIŪ, kad renkatės ledinį laiką leisti kartu su mumis!