Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

4 priežastys, kodėl verta maršrutizatorių nuomotis

Šiandien, XXI amžiuje, kai žmonės nebeįsivaizduoja savo gyvenimo be išmaniųjų įrenginių, tokių kaip mobilusis telefonas, planšetinis kompiuteris ir kiti, turbūt niekas nepagalvoja, koks krūvis tenka „vargšui“ senam maršrutizatoriui, kurį galbūt pirkote seniau nei prieš 5-erius metus. Interneto srauto poreikis didėja dėl talpinamo didesnės apimties vaizdo ir graso turinio, kurį vartotojai peržiūri dideliais kiekiais ko ne kasdien. Grafinių žaidimų tobulėjimas ir didesnė vaizdo grafikos raiška taip pat reikalauja didesnio interneto srauto.

Jeigu Jūs atlikote interneto greičio testą ir pamatėte, kad duomenys yra ganėtinai blogi pirmiausiai patikrinkite savo maršrutizatorių. Greitas maršrutizatoriaus perkrovimas gali išspręsti problemą tačiau, jeigu to nepakanka pabandykite patikrinti gaunamą interneto srautą iš ryšio operatoriaus. Interneto greitį gaunamą iš ryšio operatoriaus patikrinti yra gan nesudėtingas procesas. Jums tereikia ištraukti interneto kabelį iš maršrutizatoriaus ir įkišti tiesiai į įrenginį, pavyzdžiui, kompiuterį, ir tada pamatuoti interneto greitį.

Įmonėje Besmegeniai daugiau kaip 80% interneto ryšio problemų nustatoma dėl maršrutizatorių, kurie priklauso klientams, sutrikimų. Esant senam ar nekokybiškam maršrutizatoriaus įrenginiui, jis pirmiausiai gali tapti per silpnas, kad galėtų perduoti kokybišką belaidžio interneto ryšį, kurio Jums reikia vis didesniais kiekiais dėl technologijų tobulėjimo. Sugedęs ar pasenęs maršrutizatorius pradeda dažnai strigti ir jį reikia labai dažnai perkrauti, o kartais ir to nebepakanka kokybiškam belaidžio interneto ryšiui užtikrinti. Dėl šios priežasties yra labai svarbu naudotis pakankamai nauju ir kokybišku maršrutizatoriumi savo namuose, norint naudotis belaidžiu internetu be rūpesčių!

Norint naudotis kokybišku belaidžio interneto ryšiu namuose rekomenduojame maršrutizatorių nuomotis iš įmonės Besmegeniai. Atskleidžiame 4 priežasties, kodėl nuomotis maršrutizatorių Jums naudingiau, nei jį nusipirkti.

  1. Kaina. Įmonė Besmegeniai klientams nuomoja kokybiškus maršrutizatorius, kurių kaina gali pasirodyti per didelė, kad norėtumėte nusipirkti. Dėl šios priežasties nuomodami maršrutizatorių Jums prisidės tik nedidelis mėnesinis abonentinis mokestis, kuris iš karto neištuštins Jūsų piniginės.
  2. Nekokybiški maršrutizatoriai. Klientai neretai nusprendžia, kad jiems pakaks ir pigaus maršrutizatoriaus, tačiau neįvertina, kad jo tarnavimo laikas yra daug trumpesnis ir nėra užtikrinamas pakankamai kokybiškas belaidžio interneto srauto perdavimas. Dėl šių priežasčių atsiradę trikdžiai neleidžia sklandžiai naudotis belaide interneto paslauga.
  3. Nuotolinis valdymas. Įmonė Besmegeniai pasirenka nuomoti atitinkamus kokybiškus maršrutizatorius, prie kurių gali prisijungti ir suteikti techninį aptarnavimą prisijungę tiesiogiai prie maršrutizatoriaus. Taip greičiau ir operatyviau išsprendžiami ryšio sutrikimai.
  4. Pasenusio maršrutizatoriaus problema. Išsinuomojus maršrutizatorių iš įmonės Besmegeniai Jums daugiau nereikės galvoti apie jo kokybę. Pasenęs maršrutizatorius Jums tiesiog bus pakeistas nauju ir dėl to neturėsite daugiau jokių rūpesčių bei nepatirsite papildomų išlaidų norėdami naudotis kokybišku belaidžiu internetu savo namuose!

Kai žinote šią informaciją, kaip dabar manote maršrutizatorių geriau pirkti ar nuomotis?

Daugiau informacijos pagalba@besmegeniai.lt arba tel. 8 700 11 333.