Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

single.php

Sąžiningo naudojimosi taisyklės

1. Primename, kad sudarę šią sutartį įsipareigojate UAB "Besmegeniai" paslaugomis naudotis sąžiningai, rūpestingai ir nepažeisdami kitų asmenų teisėtų lūkesčių.
2. UAB "Besmegeniai" teikiamomis paslaugomis galite naudotis tik šioje sutartyje numatytu tikslu – interneto, televizijos ir ryšio paslaugoms ar su jomis susijusioms pridėtinėms paslaugoms gauti.
3. Jūs įsipareigojate jokiomis priemonėmis ir metodais nenaudoti UAB "Besmegeniai" paslaugų ar kitokių tinklo resursų nesąžiningam ir (ar) kitų asmenų teisėtus interesus pažeidžiančiam tikslui.
4. Atidžiai susipažinkite su kitais Jūsų, kaip Kliento, įsipareigojimais, numatytais elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisyklėse 41 punkte.
5. Aptariamų Kliento įsipareigojimų pažeidimu paprastai laikomas neprotingai didelio paslaugų srauto inicijavimas ar priėmimas, neatitinkantis vidutiniškai įprasto maksimalaus paslaugų naudojimo asmeninėms reikmėms, ir (arba) su tokių paslaugų naudojimu ar jų skaičiumi susijusios ekonominės naudos siekimas arba gavimas.
6. UAB "Besmegeniai" atskirai nagrinės ir sieks teisingai vertinti kiekvieną konkretų atvejį dėl galimo pažeidimo.
7. Informuojame, kad netinkamai vykdant sutartyje numatytus Kliento įsipareigojimus paslaugų teikimas Jums gali būti nedelsiant apribojamas, o vėliau ir visiškai nutraukiamas, jeigu pažeidimo nepašalinate.