Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Apie mus

UAB „Besmegeniai“ – šviesolaidinio interneto, atsisukančios televizijos ir telefono ryšio paslaugas, privatiems ir verslo klientams, teikianti įmonė. Įsikūrusi 2000-aisiais metais veiklą pradėjo nuo kompiuterių ir jų įrangos pardavimo, o po metų, 2001-aisiais, jau teikė internetą Mažeikių miesto gyventojams. Šiuo metu UAB „Besmegeniai“ yra viena didžiausių telekomunikacinių paslaugų įmonė Žemaitijoje, apimanti Mažeikių, Telšių, Plungės, Akmenės ir Kuršėnų rajonus, dabar jau ir Skuodo mieste, o taip pat teikianti paslaugas ir Kauno, Kėdainių, Jurbarko bei Tauragės rajonuose.

UAB „Besmegeniai“ klientų aptarnavimo skyriai yra Mažeikiuose ir Kėdainiuose. Įmonės atstovai dirba Plungėje, Telšiuose ir Skuode. Konsultacijos taip pat teikiamos telefonu 8 700 11 333, elektroniniu paštu arba tiesiog registruokitės internetiniame puslapyje ir mes su Jumis susisieksime!

Jūsų geri įvertinimai, pagyrimai, padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata tobulėti ir dirbti dar geriau!

Norėdami paskaityti daugiau apie pavadinimo keitimą spauskite čia.