Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Apie mus

UAB „Besmegeniai“ – viena iš didžiųjų telekomunikacijų įmonė Žemaitijoje, jau 20 metų teikianti modernias šviesolaidinio interneto, išmaniosios ULTRA HD/4K televizijos bei internetinio telefono ryšio paslaugas, privatiems ir verslo klientams.

Įmonė Besmegeniai televiziją ir internetą teikia šviesolaidiniais ir belaidžiais (5 Ghz tipo) tinklais. Kelių technologijų naudojimas suteikia galimybę, pasiekti ne tik miestų, bet ir kaimų, daugiabučių ir privačių namų gyventojus bei įmones.

Šiuo metu įmonės Klientai gali naudotis neribotu šviesolaidiniu ir belaidžiu internetu iki 1000Mb/s (1Gb/s) greitaveika. Žiūrėti daugiau nei 90 skaitmeninės televizijos su ULTRA HD/4K programų ir mėgautis atsisukančia televizija (kurios archyvą gali peržiūrėti iki 14 dienų) su unikalią galimybę susikurti asmeninį televizijos paketą, kuriame būtų tik mėgstami kanalai. Esami Klientai gali įsigyti prekes (televizorius, nešiojamus ir planšetinius kompiuterius) išsimokėtinai.

Besidomintiems telefono ryšio paslaugomis galime pasiūlyti, tiek vidaus, tiek išorės patogiam naudojimui laidinio ir mobilaus telefono internetinio ryšio paslaugas.

UAB „Besmegeniai“ (buvusi KLI LT, UAB) – telekomunikacijų įmonė, veikianti jau nuo 2000 metų. Mumis pasitiki dešimtys tūkstančių Klientų Mažeikiuose, Telšiuose, Plungėje, Naujoje Akmenėje, Akmenėje, Ventoje, Kuršėnuose, Viekšniuose, Sedoje, Skuode, Kėdainiuose, Jurbarke, Tauragėje ir šių miestų apylinkėse.

UAB „Besmegeniai“ klientų aptarnavimo skyriai yra Mažeikiuose ir Kėdainiuose. Įmonės atstovai dirba Plungėje, Telšiuose ir Skuode. Konsultacijos taip pat teikiamos telefonu 8 700 11 333, elektroniniu paštu uzsakymai@besmegeniai.lt, facebook paskyroje arba tiesiog registruokitės internetiniame puslapyje ir mes su Jumis susisieksime!

Jūsų geri įvertinimai, pagyrimai, padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata tobulėti ir dirbti dar geriau!

Norėdami paskaityti daugiau apie pavadinimo keitimą spauskite čia.