Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

TV tinklelis papildytas Balticum programomis

Puiki naujiena įmonės Besmegeniai klientams!

Papildomas tinklelis dar trimis TV programomis. Nuo šiol matykite TV programas:

Balticum Televizija – bendrojo pobūdžio, informacinės laidos, žinios, filmai, TV serialai ir kita. Balticum TV žiniose matykite Žemaitijos regiono naujienas. O Balticum Televizijos žiūrovai turi išskirtinę galimybę stebėti Andriaus Tapino vedamas laidas „Laikykitės ten su Andriumi Tapinu”. Likite informacijos sūkurio centre su „Balticum Televizija”!

 

Balticum Auksinis – TV programa suteikia galimybę matyti įvairaus žanro filmus! Įsijungę šią programą galėsite išvysti: romantinių, komedijų, biografinių ir istorinių dramų, siaubo, trilerių, veiksmo ir netgi animacinių filmų. Čia kiekvienas galės išsirinkti pagal savo skonį. Gero Jums laiko su „Balticum Auksinis“ TV kanalu!

Balticum Platinum – TV programos žiūrovai galės išvysi geriausių Rytų Europos kūrėjų filmus ir serialus. Įtraukiantys detektyviniai, draminiai, romantiniai ir kito pobūdžio serialai prikaustys Jūsų dėmesį. Taip pat galėsite išsirinkti ir iš gausaus filmų asortimento: komedijų, romantinių, dramų, istorinių, biografinių, veiksmo, siaubo, trilerių bei kitų žanrų filmų! Mėgaukitės tikromis kino istorijomis per „Balticum Platinum“!

Balticum TV programas stebėkite užsisakę Koduotas programas. Išbandykite 3 mėn. NEMOKAMAI. Užsisakykite susisiekę su įmone Besmegeniai telefonu 8 700 11 333 arba pagalba@besmegeniai.lt

Juk yra, ką žiūrėti! 🙂