Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

single.php

Sąskaitos gavimo būdai JURIDINIAMS klientams

Pasirinkite sąskaitos gavimo būdą

  • Sąskaita siunčiama el. paštu – nemokamai
  • Sąskaita siunčiama paštu – 1,20 € (už kiekvieną sąskaitos pristatymą).
    Norėdami, kad sąskaita Jums būtų siunčiama paštu arba el. paštu kreipkitės į įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriaus administratorę pagal savo gyvenamą vietovę, nurodykite savo adresą arba el. pašto adresą ir sąskaitą gausite Jūsų pasirinktu būtu.

GERBIAMIEJI KLIENTAI

Atsiskaityti už UAB "Besmegeniai" suteiktas paslaugas pasirinkite sąskaitos el. paštu gavimo būdą – nemokama.

Elektroninės sąskaitos – geriau, patogiau, greičiau – nemokamai.
Džiaugiamės, kad daugelis vartotojų jau pasirinko ir sėkmingai naudojasi elektroninėmis sąskaitomis.
Iš tiesų kartais kyla rūpesčių dėl popierinių sąskaitų – jos pasimeta, Jums už jų pristatymą tenka mokėti, be to ne visada laiku jas pristato, neturite sąskaitos su savimi, kai tik pasitaiko patogesnė proga ją apmokėti?
Siūlome puikų sprendimą – atsisakykite popierinių sąskaitų − užsisakykite elektroniniu būdu teikiamas sąskaitas įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriuje pagal savo gyvenamą vietovę, kreipkitės į įmonės Besmegeniai klientų aptarnavimo skyriaus administratorę.

Elektronines sąskaitas patogu apmokėti bet kuriuo paros metu − taip sutaupysite savo brangų laiką! Sąskaitos pateikiamos PDF formatu ir yra identiškos popierinėms sąskaitoms.